منو

کانال تلگرام دانلود وکتور با طرح گل و بوته

دانلود وکتور با طرح گل و بوته

در این پست می توانید یکی از بهترین و پر طرفدارترین های وکتورهای فتوشاپ “ دانلود وکتور با طرح گل و بوته ” را به رایگان از فتوجواد دانلود کنید. دانلود کنید و به راحتی طرح خود را با این وکتور کامل نمایید.به رایگان از فتوجواد دانلود کنید. دانلود کنید و در طراحی های خود استفاده نمایید.

فرمت: EPS

حجم فایل:  ۱.۶۰MB

رمز فایل: photojavad.ir

وکتور ها

این گونه فایلها خصوصا برای کسانیکه کارهای طراحی انجام میدهند باهاش برخورد زیادی داشته اند ، معمولا برای استفاده از این گونه فرمت ها ، شما میتوانید از نرم افزارهای از قبیل Adobe Illustrator , Corel , Photoshop و… استفاده نمایید.

خصوصیاتی که این دسته از فایلها با این فرمت ها دارا هستند را میتوان به چند مورد اشاره نمود :

– زوم بر روی این گونه فایلها بدون افت کیفیت یا باصطلاحی بدون رنجه شدن تصویر – و همچنین بزرگ کردن فایل بدون افت کیفیت – قابلیت تغییر در این گونه فایلها با این فرمت ، یعنی اینکه شما میتوانید مثلا فایلی با فرمت EPS را در داخل برنامه کرل وارد کرده و آنرا تیکه تیکه کنید و تغییراتی از نظر ظاهر به آنها بدهید و شکل و یا …. جدیدی ایجاد نمایید. فایلهای وکتور به تصاویر raster شده نیز تبدیل میگردند ، که گاها bitmap نیز نامیده میشوند. این توضیحات را لازم دیدم تا کسانیکه در فتوجواداین دسته از فایلها را برای دانلود مشاهده میکنند ، متوجه باشند که کاربرد این نوع فرمت از فایلها چیست .

بخوانید:  دانلود وکتور حروف انگلیسی فانتزی خطی

یکی از بهترین و پر طرفدارترین های وکتورهای فتوشاپ “دانلود وکتور با طرح گل و بوته” را به رایگان از فتوجواد دانلود کنید. دانلود وکتور با طرح گل و بوته دانلود کنید و در طراحی های خود استفاده نمایید.

شما میتوانید به بخش های مختلف سایت سر بزنید و از مطالب رایگان ما استفاده نمایید.

دسته :  وکتور

دیدگاه ها

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.